Fundacja

Zarząd Fundacji Wspomagania Oświaty w Połańcu informuje,  że do dnia 10.02.2015 roku na  konta Fundacji  wpłynęło 2.500,00 PLN od 11 osób fizycznych, które dokonały wpłat  darowizn  z przeznaczeniem na pomoc dla chorej  na białaczkę Magdaleny Wójtowicz, córki naszej koleżanki ,pracownicy Spółki Elposerwis. Cała zebrana kwota  w dniu wczorajszym , tj. 10.02.2015 roku została przekazana przelewem bankowym na wskazany przez Rodziców… Więcej →

Szanowni Państwo, Rada i Zarząd Fundacji Wspomagania Oświaty w Połańcu serdecznie dziękuje wszystkim darczyńcom za finansowe wsparcie jej działalności w 2013 roku.

Jak co roku niedługo rozpocznie się okres rozliczenia podatku dochodowego. Czytając ten artykuł dowiesz się jak przekazać środki i co dzięki nim będziemy mogli zrobić. W artykule znajduje się również link do darmowego programu rozliczania PIT.

Szanowni Państwo, Rada i Zarząd Fundacji Wspomagania Oświaty w Połańcu serdecznie dziękuje wszystkim darczyńcom za finansowe wsparcie jej działalności w 2011 roku.

Zasadniczym powodem powołania Fundacji były ogromne potrzeby oświatowe Połańca i okolicznych gmin. Większość działających na tym terenie szkół pracowała w złych warunkach i wymagała szybkich zmian. Przez pierwszych siedem lat istnienia Fundacja głównie zajmowała się budową placówek oświatowych i obiektów sportowych. Przy udziale środków przekazanych przez Fundację powstały m.in: Szkoła Podstawowa i sala gimnastyczna w Szwagrowie, Szkoła Podstawowa w Wilkowej,… Więcej →