Udany festyn sportowo-rodzinny z gościem specjalnym

Kilkanaście drużyn dziecięcych w kilku kategoriach wiekowych brało udział w rodzinnym festynie sportowo-rekreacyjnym z okazji 40-lecia Elektrowni Połaniec, który odbył się 31 sierpnia na stadionie w Połańcu.

Gościem specjalnym był, były bramkarz Legi Warszawa, Spartaka Moskwa, Reprezentacji Polski Wojciech Kowalewski.

Wspaniała zabawa i dużo radości można było zauważyć na twarzach dzieci, które uczestniczyły w festynie. Rodzice przeżywali bardziej niż ich pociechy, którzy mocno dopingowali i wspierali młodych piłkarzy.

Miłym akcentem podczas festynu była chwila wspomnień Wojciecha Kowalewskiego, który opowiadał historie ze swego życia. Kilka osób pokusiło się o zadanie pytania do gościa, który z miłą chęciom odpowiadał.

Na zakończenie festynu wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy medal i dyplom a drużyny okazałe puchary, które wręczał Prezes Enea Elektrowni Połaniec Lech Żak wraz z Wojciechem Kowalewskim.

Minister sportu i turystyki Anna Krupka na ręce organizatorów złożyła podziękowania za zaproszenie oraz pozdrowiła wszystkim uczestnikom, ale z natłoku obowiązków służbowych nie mogła uczestniczyć w imprezie.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się sytuacja, gdzie nasz były reprezentant rozdawał autografy. Kolejka o podpis byłego zawodnika Legi Warszawa była długa, ale wszyscy wytrwali dostali upragniony autograf.

Organizatorzy dziękują za użyczenie obiektu pani Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Karolinie Koper-Adamczak.

Więcej informacji i zdjęć na portalu polaniec.com.pl patron medialny naszej imprezy

Artykuł napisany przez

Możliwość komentowania jest wyłączona, ale trackbacki i pingbacki są włączone.