Już czas rozliczyć PIT, darmowy program

Jak co roku niedługo rozpocznie się okres rozliczenia podatku dochodowego. Czytając ten artykuł dowiesz się jak przekazać środki i co dzięki nim będziemy mogli zrobić. W artykule znajduje się również link do darmowego programu rozliczania PIT.

Fundacja Wspomagania Oświaty w Połańcu zwraca się z gorącym apelem o przekazanie 1% podatku dochodowego na rzecz Fundacji. Ten 1% nic Cię nie kosztuje, a możesz wesprzeć jej działalność statutową, której celem jest niesienie wszechstronnej pomocy placówkom oświatowym, upowszechnianie sportu, ochrona i promocja zdrowia oraz działalność na rzecz osób niepełnosprawnych. Od dnia 14.01.2005 Fundacja posiada status Organizacji Pożytku Publicznego.

Aby przekazać 1% podatku organizacji OPP wystarczy tylko wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym wpisując: kwotę, nazwę i nr KRS naszej Fundacji, a Urząd Skarbowy przekaże je na właściwe konto. Wszystkie aktualne informacje o tym jak przekazać 1% podatku OPP znajdziesz w serwisachwww.pozytek.ngo.pl oraz www.pozytek.gov.pl.
Rozliczyć PIT można też klikając w poniższy link i rejestrując się w darmowym serwisie pitroczny.pl klikając na ponizszy link.
program do pit - darmowy

Od Państwa decyzji będzie zależało, jak dużego wsparcia będziemy mogli udzielić tak wielu potrzebującym. Dotychczas uzyskane środki zostały rozdysponowane na cele ratowania i ochrony zdrowia tj:

  • – zakup wyposażenia i sprzętu medycznego;
  • – remont i modernizację sal szpitalnych;
  • – zakup pompy insulinowej, schodołazu, leków dla chorych dzieci.

 

Będziemy wdzięczni za przekazaną pomoc.

Pełna nazwa fundacji: Fundacja wspomagania oświaty w połańcu

Numer KRS: 0000124610

Sposób przekazania na przykładzie PIT-37:

Artykuł napisany przez